Безшевни бикини Victoria’s Secret

15,00 лв.

Бикини

Out of stock

Category:

Description

  • Женствени безшевни бикини от нежна ликра и ръбове, които не се виждат.
  • Дискретен надпис Victoria’s Secret отпред.
  • Размер XS
  •  Цвят резеда

    Reviews

    There are no reviews yet.

    Be the first to review “Безшевни бикини Victoria’s Secret”