Комплект Honey shine

50,00 лв.

Out of stock

Description

Комплект Honey shine съдържа:

  • Гланц за устни Honey Shine;
  • Безшевни прашки Victoria’s Secret, размер S;
  • Скрънчи PINK;
  • Подаръчна торбичка.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Комплект Honey shine”