Комплект PINK

50,00 лв.

In stock

Description

Комплект PINK се състои от памучна тениска и бикини.
Меки, комфортни, подходящи за ежедневна употреба.
Ичистен дизайн с бродирано лого.
Размер S

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Комплект PINK”