Памучни бикини Victoria’s Secret

15,00 лв.

Бикини

Out of stock

Category:

Description

Меки, удобни, памучни бикини. Дантела на талията и дискретен надпис Victoria’s Secret отпред.

Размер М

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Памучни бикини Victoria’s Secret”