Сутиен Victoria`s Secret VERY SEXY

38,00 лв.

Сутиен

Out of stock

Category:

Description

Сутиен Victoria`s Secret VERY SEXY е стилен модел сутиен с меки чашки и банели.

Размер: 34DD, подходящ за 75C/75D

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сутиен Victoria`s Secret VERY SEXY”