Прашки Stretch Cotton logo Thong

22,00 лв.

SKU: N/A Category:

Description

Прашки Stretch Cotton logo Thong – памучни, секси, свежи.
Супер мек еластичен памук, широка ластика с лого.

Additional information

Size

L, M, S, XL, XS, XXL, XXS

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Прашки Stretch Cotton logo Thong”